• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • www.facebook.com
  • https://www.twitter.com/www.twitter..com
 Ada-Tem Temizlik
Kule Kazan Ürünleri
Isıtma ve soğutma sistemlerinizin uzun ömrü için su şartlandırma kimyasalları İş merkezlerinin, alışveriş merkezlerinin, fabrikaların, hastanelerin, üniversitelerin ve otellerin içme-kullanım...
Çamaşır Hijyeni
Çamaşır Hijyeni Çamaşırhaneniz için size özel çözümler Çamaşırhanenizin verimli ve problemsiz çalışmasını sağlayan etkin ürünler ve yenilikçi dozajlama sistemleri.
Mutfak Hijyeni
Mutfak Hijyeni Hijyen Lezzet Kadar Önemlidir... Nitelik ve büyüklükleri farklı olsa da tüketicilere zengin menüler, lezzetli yiyecekler ve mükemmel bir servis sunmak tüm işletmelerin temel görevidir.
Sarf Malzemeleri
Sarf Malzemeleri Profesyonel pazarın temizlik ihtiyaçları da kalite ve güvence altında.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret17291
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.923117.9949
Euro18.513318.5875

Anasayfa

Nitelik ve büyüklükleri farklı olsa da tüketicilere zengin menüler, lezzetli yiyecekler ve mükemmel bir servis sunmak tüm işletmelerin temel görevidir. Bir mutfak için de; bizim için “Hijyen Lezzet Kadar Önemlidir”. Saklanan gıdalar ve üretilen yiyecekler her an kirlenme riskiyle karşı karşıyadır. Bir ortamda çeşitli mikroorganizmalar hızla çoğalarak tüketici ve çalışanları tehdit edecek seviyelere gelebilir. Diversey bu bilinçle, mutfaklarda mükemmel bir hijyen için ürün, sistem ve hizmetler sunmaktadır.